Esoterická integrální jóga

Přijďte na nejbližší lekci

PRAHA: pondělí 16:30, čtvrtek 17:30 | BRNO: úterý 16:30
OLOMOUC: středa 17:00 | LIBEREC: středa 16:30

Vyzkoušejte si bezplatně náš kurz

Buďte ve svém středu

… ať se děje, co se děje 🙂

 • 90 minut hathajógy + 30 minut teorie každý týden (včetně tištěných materiálů)
 • podrobný popis provádění každé jógové pozice (ásany)
 • praktický výklad účinků ásan na fyzické, emoční, mentální a duchovní úrovni
 • život jogína v praxi: očistné metody, životospráva, morální principy
 • zasvěcení do vysoce efektivního typu meditace (lajajóga)
 • techniky umožňující trvalou pozitivní transformaci ve všech oblastech života
 • osobní přístup a vedení lektory s min. 10letou osobní zkušeností

Řekli o kurzu

„Jóga mi dává možnosti. Možnost volby a výběru. Možnost růstu. Přináší mi něco nepopsatelného, hlubšího, smysl, který dává chuť mému životu.”

Lucie, 10. ročník

„Dnes vám tolik lidí nabízí možnosti změnit váš život, ale už vám neřeknou přesně jak, už s vámi pak nejsou na cestě samotné. Na těchto kurzech vnímám obrovský rozdíl. Mohu se zde opřít o propracovaný systém učení i o učitele, kteří se věnují józe i přes 20 let.”

Miroslav, 7. ročník

„Kurzy Rezonance jsou unikátní v tom, že to není žádné fitness, ale propracovaný univerzální ‚systém‘, který má potenciál rozvíjet celou osobnost – jak fyzicky, tak duševně/duchovně.”

Adéla, 6. ročník

Co vás na kurzu jógy čeká?

 • objevná pouť systémem čaker, na které se seznámíte s různými úrovněmi vědomí a aspekty vaší osobnosti
 • techniky pro zlepšení soustředění, které jsou klíčem k dokonale jasné a zaměřené mysli a bránou k nadmentálním stavům vědomí
 • praxe biologické transmutace a sublimace, která vám umožní využívat naplno veškerou energii vaší bytosti a pozvedat její kvalitu
 • metody hluboké relaxace, kontroly dechu i kultivace sexuální energie
 • vysvětlení univerzálních zákonů a principů, na kterých jóga stojí, jako jsou zákon rezonance, korespondence, polarity a další

… vše pro to, abyste mohli rozkvétat v jedinečnou a naplněnou bytost, kterou ve své podstatě jste.

Víceleté studium

Jóga je komplexní věda, a proto k ní přistupujeme systematicky. Ásany i další jogínské techniky se učíme postupně a věnuje vždy prostor teorii. Aktuálně v ČR běží už 20. ročník.

Společná cesta

Každý lektor je plně k dispozici pro dotazy a sdílení svých zkušeností. V rámci školy se scházíme i na řadě aktivit mimo kurzy. Pořádáme tábory, workshopy, výlety i festival.

Blahodárná transformace

Protažení těla a zklidnění mysli je jen začátek! Kdo se do jógy zamiluje, může s její pomocí dokázat mnoho pozitivního ve všech oblastech života. Stačí trocha času.

Přijďte na nejbližší lekci

Vyzkoušejte si bezplatně náš kurz

Přijďte se seznámit s naším kurzem esoterické integrální jógy.
Čeká vás cvičení, jógová teorie a příjemné setkání.
Lekce je zdarma a přístupná každému – žádné předběžné znalosti či zkušenosti nejsou potřeba, stačí jen dobré naladění, zvědavost a otevřenost.

PRAHA – pondělí 16:30-18:30 a čtvrtek 17:30-19:30
BRNO – úterý 16:30-18:30
OLOMOUC – středa 17:00-19:00
LIBEREC – středa 16:30-18:30

Ukázka cvičení

Chcete do lekce nahlédnout hned teď? Pojďte si zacvičit s krátkou video ukázkou. Ale je to jen malá ochutnávka! Na samotném kurzu vás bude čekat i teorie a hlubší účinky ásan.

Ceník

Plná cena

1300 Kč

1 měsíc

Snížená cena*

1100 Kč

1 měsíc

Plná cena

3600 Kč

3 měsíce

Snížená cena*

3000 Kč

3 měsíce

Lektoři

Martina

13. ročník jógy, Praha

Co Ti na učení jógy dělá největší radost?

„Po letech praxe si více a více uvědomuji hodnotu probíraných věcí na kurzech Rezonance, ale již když jsem začínala na jógu chodit, byla jsem nadšená tím, co všechno se zde učí a přišlo mi, že tyto věci je potřeba sdělit snad každému. V prvním ročníku mi to nedalo a často jsem se vyptávala instruktorů, jaké to pro ně je učit. Nejlepší odpovědí bylo, že „každý učitel tě něčemu naučí, ale nevíce tě naučí vlastní žáci“ a že je potřeba si to zažít. To je jako když popisujeme, jak voní růže nebo když skutečně přivoníme. Nečekala jsem příliš dlouho a začala jezdit na instruktorský kurz v Dánsku, který byl opravdu kouzelný. Ten pocit niterného štěstí, když vidím, jak se lidé kurz od kurzu vyvíjejí a když je některé z probíraných technik osloví, aby je doma praktikovali a zlepšili tak některé stránky svého života a obohatili prožívání, opravdu stojí za to.“

Josse

22. ročník jógy, Praha

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Naše společnost se vydala cestou neustále rostoucí složitosti. Povolání, která vykonáváme, životy, které vedeme, problémy, které řešíme, jsou často tak komplexní, že člověk přestává pro stromy vidět les. Za každou vyřešenou otázkou přitom z povahy věci číhá další, ještě spletitější. Jóga je jedna z mála věcí, které znám, které dovedou tenhle proces zvrátit. Zpět do svého středu! Zpět k jednoduchosti a průzračnosti! Zpět k jasné orientaci ve vlastní bytosti i okolním světě. To je myslím možná největší dar, který jóga má pro každého z nás i pro celou naši společnost.“

Elonie

20. ročník jógy, Brno

Čím jsou podle Tebe kurzy v Rezonanci jedinečné?

„V mnoha ohledech. Vypočíst všechny přednosti by dalo na knihu :-), pro mě je nejdůležitější nejspíš zázemí desítky let fungující mezinárodní školy jógy, zprostředkovávající nevysychající studnici možností seberozvoje a sebepoznání. Cením si toho, že díky Rezonanci je mi umožněno setrvávat v procesu učení – což je pro mě klíčová přísada pro harmonický život – objevovat stále nové a udržovat si tak čerstvý postoj na duchovní cestě. Škola uvádí studenty do řady autentických jogínských technik a když je člověk praktikuje, dospívá sám k vlastnímu nenahraditelnému poznání. Prostě otevírá se mu nový svět a nemusí se ani přestěhovat na jiný světadíl!“

Galia

20. ročník jógy, Olomouc

Čím je podle Tebe kurzy v Rezonanci jedinečné?

„Nikde jinde jsem se nesetkala s tak komplexním pojetím učení jógy. Kromě samotného cvičení přináší kurzy každou lekci nový teoretický výklad pojmů, které je dobré pro hlubší cvičení jógy znát. Byly nám představeny očistné techniky a diety které pomáhají pročistit tělo, aby bylo vnímavější na energetickou stránku cvičení a toho, co se během něj odehrává uvnitř nás. Dozvěděla jsem se o účincích jednotlivých pozic na fyzické tělo, psychiku a zdraví. Naučila jsem se základním technikám relaxace i kontroly mysli. Cítím, že mi každá lekce přináší nové poznání o sobě samé, které bylo do té chvíle zakryté závojem stresu a nevědomosti. Cítím se po kurzu uvolněná a radostná, díky spojení se sebou. Je to jako kapka pro duši, kterou nemohu nalézt nikde jinde než ve vědomé praxi.“

Elonie

14. ročník jógy, Liberec

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Já velmi oceňuji na kurzech integrální jógy a tantrajógy obsáhlost a univerzálnost. Postupně se učíme každý týden krok za krokem další možnosti jak poznat, pochopit a zlepšit prakticky jakoukoliv oblast našeho života. Tedy aspirant na duchovní cestě má možnost si vybrat techniku, která je pro jeho situaci a potřeby v dané chvíli v životě ta nejvhodnější, aby dosáhl toho co si opravdu přeje, např. vnitřní spokojenost, naplnění, vyřešení nějakého problému nebo vztahu atd. Jediné co je k tomu potřeba je praxe, trochu důslednosti a času :-).“

O nás

Jsme duchovní komunitou, která přibližuje autentickou duchovní nauku.

Společně objevujeme hloubku naší duše a s neustálou fascinací obdivujeme celý svět jako dokonalou hru… Vyvíjíme se, rosteme, ale především se učíme milovat život a jeho nejvyšší realitu.

Duchovní škola Rezonance působí v Česku od roku 2001 a je nezávislým členem Mezinárodní federace jógy a meditace Atman.

Ideově vycházíme z učení Gregoriana Bivolaru, který vyučuje jógu od roku 1971, je autorem více než 200 knih a nespočtu článků a přednášek a jeho učení inspirovalo již desítky tisíc lidí v objevování duchovního rozměru života i celé existence.

Často kladené otázky

Ozvěte se nám!

PRAHA: Josse Helman | josse@jogin.cz | (+420) 607 906 525
BRNO: Elonie Došková | elonie@jogin.cz | (+420) 604 270 754
OLOMOUC: Galia Linkovová | galia@jogin.cz | (+420) 776 175 751
LIBEREC: Elonie Dlouhá | michaela.elonie@jogin.cz | (+420) 603 813 101

Přijďte na nejbližší lekci

Vyzkoušejte si bezplatně náš kurz

Přijďte se seznámit s naším kurzem esoterické integrální jógy.
Čeká vás cvičení, jógová teorie a příjemné setkání.
Lekce je zdarma a přístupná každému – žádné předběžné znalosti či zkušenosti nejsou potřeba, stačí jen dobré naladění, zvědavost a otevřenost.

PRAHA – pondělí 16:30-18:30 a čtvrtek 17:30-19:30
BRNO – úterý 16:30-18:30
OLOMOUC – středa 17:00-19:00
LIBEREC – středa 16:30-18:30

Duchovní škola Rezonance

Jsme nezávislým, nevýdělečným a nepolitickým spolkem, který není součástí žádné náboženské či politické skupiny. Veškeré naše aktivity jsou zcela založeny na dobrovolné práci studentů a lektorů na základě principů karmajógy.

www.jogin.cz