Esoterická integrální jóga

Přijďte na nejbližší lekci

PRAHA – pondělí 17:00 nebo čtvrtek 20:00
BRNO – pondělí 19:45 nebo čtvrtek 17:30
OLOMOUC – středa 16:45 nebo čtvrtek 19:30

LIBEREC – pondělí 19:15

Buďte ve svém středu

… ať se děje, co se děje 🙂

 • 90 minut hathajógy + 30 minut teorie každý týden (včetně tištěných materiálů)
 • podrobný popis provádění každé jógové pozice (ásany)
 • praktický výklad účinků ásan na fyzické, emoční, mentální a duchovní úrovni
 • život jogína v praxi: očistné metody, životospráva, morální principy
 • zasvěcení do vysoce efektivního typu meditace (lajajóga)
 • techniky umožňující trvalou pozitivní transformaci ve všech oblastech života
 • osobní přístup a vedení lektory s min. 10letou osobní zkušeností

Řekli o kurzu

„Jóga mi dává možnosti. Možnost volby a výběru. Možnost růstu. Přináší mi něco nepopsatelného, hlubšího, smysl, který dává chuť mému životu.”

Lucie, 9. ročník

„Dnes vám tolik lidí nabízí možnosti změnit váš život, ale už vám neřeknou přesně jak, už s vámi pak nejsou na cestě samotné. Na těchto kurzech vnímám obrovský rozdíl. Mohu se zde opřít o propracovaný systém učení i o učitele, kteří se věnují józe i přes 20 let.”

Miroslav, 6. ročník

„Kurzy Rezonance jsou unikátní v tom, že to není žádné fitness, ale propracovaný univerzální ‚systém‘, který má potenciál rozvíjet celou osobnost – jak fyzicky, tak duševně/duchovně.”

Adéla, 5. ročník

Co vás na kurzu jógy čeká?

 • objevná pouť systémem čaker, na které se seznámíte s různými úrovněmi vědomí a aspekty vaší osobnosti
 • techniky pro zlepšení soustředění, které jsou klíčem k dokonale jasné a zaměřené mysli a bránou k nadmentálním stavům vědomí
 • praxe biologické transmutace a sublimace, která vám umožní využívat naplno veškerou energii vaší bytosti a pozvedat její kvalitu
 • metody hluboké relaxace, kontroly dechu i kultivace sexuální energie
 • vysvětlení univerzálních zákonů a principů, na kterých jóga stojí, jako jsou zákon rezonance, korespondence, polarity a další

… vše pro to, abyste mohli rozkvétat v jedinečnou a naplněnou bytost, kterou ve své podstatě jste.

Víceleté studium

Jóga je komplexní věda, a proto k ní přistupujeme systematicky. Ásany i další jogínské techniky se učíme postupně a věnuje vždy prostor teorii. Aktuálně v ČR běží už 20. ročník.

Společná cesta

Každý lektor je plně k dispozici pro dotazy a sdílení svých zkušeností. V rámci školy se scházíme i na řadě aktivit mimo kurzy. Pořádáme tábory, workshopy, výlety i festival.

Blahodárná transformace

Protažení těla a zklidnění mysli je jen začátek! Kdo se do jógy zamiluje, může s její pomocí dokázat mnoho pozitivního ve všech oblastech života. Stačí trocha času.

Přijďte na nejbližší lekci

Vyzkoušejte si bezplatně náš kurz

Lekce jógy jsou přístupné každému – žádné předběžné znalosti či zkušenosti nejsou potřeba, stačí jen dobré naladění, zvědavost a otevřenost.

Kurzy běží celý rok od září do konce července, připojit se k němu můžete ale i během roku. Probranou látku lehce doženete díky tištěným materiálům a vlastní praxi na kurzu, k dispozici pro dotazy je tu i váš lektor.

PRAHA – pondělí 17:00 nebo čtvrtek 20:00
BRNO – pondělí 19:45 nebo čtvrtek 17:30
OLOMOUC – středa 16:45 nebo čtvrtek 19:30

LIBEREC – pondělí 19:15

V centru i online

Kurzy probíhají v našich centrech jógy. Pokud to nicméně opatření vyžadují, učíme online přes platformu Zoom. Doporučujeme si ji nainstalovat do počítače či mobilu, pokud byste si s něčím nevěděli rady, pomůže vám tento návod. Na online lekcích máme vždy zapnutou kameru a uvádíme celé své jméno, abychom společně trávili čas co nejosobněji.

Aktuální informace o opatřeních najdete zde.

Ukázka cvičení

Chcete do lekce nahlédnout hned teď? Pojďte si zacvičit s krátkou video ukázkou. Ale je to jen malá ochutnávka! Na samotném kurzu vás bude čekat i teorie a hlubší účinky ásan.

Ceník

Plná cena

1300 Kč

1 měsíc

Snížená cena*

1100 Kč

1 měsíc

Plná cena

3600 Kč

3 měsíce

Snížená cena*

3000 Kč

3 měsíce

Lektoři

Josse

18. ročník jógy, Praha

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Naše společnost se vydala cestou neustále rostoucí složitosti. Povolání, která vykonáváme, životy, které vedeme, problémy, které řešíme, jsou často tak komplexní, že člověk přestává pro stromy vidět les. Za každou vyřešenou otázkou přitom z povahy věci číhá další, ještě spletitější. Jóga je jedna zmála věcí, které znám, které dovedou tenhle proces zvrátit. Zpět do svého středu! Zpět k jednoduchosti a průzračnosti! Zpět k jasné orientaci ve vlastní bytosti i okolním světě. To je myslím možná největší dar, který jóga má pro každého z nás i pro celou naši společnost.“

Martina

12. ročník jógy, Praha

Co Ti na učení jógy dělá největší radost?

„Po letech praxe si více a více uvědomuji hodnotu probíraných věcí na kurzech Rezonance, ale již když jsem začínala na jógu chodit, byla jsem nadšená tím, co všechno se zde učí a přišlo mi, že tyto věci je potřeba sdělit snad každému. V prvním ročníku mi to nedalo a často jsem se vyptávala instruktorů, jaké to pro ně je učit. Nejlepší odpovědí bylo, že „každý učitel tě něčemu naučí, ale nevíce tě naučí vlastní žáci“ a že je potřeba si to zažít. To je jako když popisujeme, jak voní růže nebo když skutečně přivoníme. Nečekala jsem příliš dlouho a začala jezdit na instruktorský kurz v Dánsku, který byl opravdu kouzelný. Ten pocit niterného štěstí, když vidím, jak se lidé kurz od kurzu vyvíjejí a když je některé z probíraných technik osloví, aby je doma praktikovali a zlepšili tak některé stránky svého života a obohatili prožívání, opravdu stojí za to.“

Tomáš

7. ročník jógy, Olomouc

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Často jsme podvědomě nuceni si vytvářet představu o tom, kdo jsme, skrze naše ztotožňování se s určitými názory a postoji či vymezování se vůči jiným a zapomínáme na naši pravou podstatu, což v nás vytváří vnitřní napětí a často téměř neřešitelné konflikty. Jóga v tomto směru nabízí účinné techniky, které nás přivádějí více do našeho středu a spojují s naší opravdovou podstatou. A díky spojení s touto naší podstatou či esencí získáváme v dnešní době tolik potřebnou jasnost, odpoutanost, nadhled a harmonii.“

Aure

20. ročník jógy, Olomouc

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Jóga je úžasná v tom, že nám dává možnost proměnit od základu náš život tak, jak si přejeme, a nepotřebujeme k tomu nic víc, než to, co máme vždy u sebe. Je dostupná komukoliv a kdykoliv. S pomocí našeho těla, mysli a srdce – duše si můžeme splnit i ta nejtajnější přání. Ať už jsme úplní začátečníci a chceme harmonizovat naše fyzické tělo, nebo jsme již pokročilí a přejeme si rozvinout naše mentální či duševní schopnosti, anebo hledáme duchovní cestu, která by nám pomohla odkrýt hlubší smysl života, jóga nám vždy nabízí ideální cestu a nástroje. Záleží jen na tom, jak moc si to přejeme a kolik jsme tomu ochotni obětovat. Možnosti jsou neomezené, pokud jsme vytrvalí.“

Elonie

13. ročník jógy, Liberec

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Já velmi oceňuji na kurzech integrální jógy a tantrajógy obsáhlost a univerzálnost. Postupně se učíme každý týden krok za krokem další možnosti jak poznat, pochopit a zlepšit prakticky jakoukoliv oblast našeho života. Tedy aspirant na duchovní cestě má možnost si vybrat techniku, která je pro jeho situaci a potřeby v dané chvíli v životě ta nejvhodnější, aby dosáhl toho co si opravdu přeje, např. vnitřní spokojenost, naplnění, vyřešení nějakého problému nebo vztahu atd. Jediné co je k tomu potřeba je praxe, trochu důslednosti a času :-).“

O nás

Jsme duchovní komunitou, která přibližuje autentickou duchovní nauku.

Rozšiřujeme naše vědomí, ukotvujeme se v srdci, léčíme naše omezení, posilujeme naše talenty, pročišťujeme se, vytřibujeme naše tužby, objevujeme hloubku naší duše a s neustálou fascinací obdivujeme celý svět jako dokonalou hru… Vyvíjíme se, rosteme, ale především se učíme milovat život a jeho nejvyšší realitu.

Duchovní škola Rezonance působí v Česku od roku 2001. Byla založena jako zahraniční pobočka rumunské školy MISA (Movement for Spiritual Integration in Absolute) a je součástí Mezinárodní federace jógy a meditace Atman.

Zakladatelem školy MISA i federace Atman je učitel jógy Gregorian Bivolaru. Grieg vyučuje jógu od roku 1971, je autorem více než 200 knih a nespočtu článků a přednášek a jeho učení inspirovalo již stovky tisíc lidí v objevování duchovního rozměru života i celé existence.

Často kladené otázky

Ozvěte se nám!

PRAHA: Josse Helman | josse@jogin.cz | (+420) 607 906 525
BRNO: Aure Macháček | aure@jogin.cz | (+420) 728 484 476
OLOMOUC: Galia Linkovová | galia@jogin.cz | (+420) 776 175 751
LIBEREC: Elonie Dlouhá | michaela.elonie@jogin.cz | (+420) 603 813 101

Přijďte na nejbližší lekci

Vyzkoušejte si bezplatně náš kurz

Lekce jógy jsou přístupné každému – žádné předběžné znalosti či zkušenosti nejsou potřeba, stačí jen dobré naladění, zvědavost a otevřenost.

Kurzy běží celý rok od září do konce července, připojit se k němu můžete ale i během roku. Probranou látku lehce doženete díky tištěným materiálům a vlastní praxi na kurzu, k dispozici pro dotazy je tu i váš lektor.

PRAHA – pondělí 17:00 nebo čtvrtek 20:00
BRNO – pondělí 19:45 nebo čtvrtek 17:30
OLOMOUC – středa 16:45 nebo čtvrtek 19:30

LIBEREC – pondělí 19:15

Duchovní škola Rezonance

Jsme nezávislým, nevýdělečným a nepolitickým spolkem, který není součástí žádné náboženské či politické skupiny. Veškeré naše aktivity jsou zcela založeny na dobrovolné práci studentů a lektorů na základě principů karmajógy.

www.jogin.cz