Esoterická integrální jóga

PRAHA – BRNO – OLOMOUC – LIBEREC

aktuálně online – každý týden ŽIVĚ

Buď ve svém středu

… ať se děje, co se děje 🙂

 • 90 minut hathajógy + 30 minut teorie každý týden (včetně tištěných materiálů)
 • podrobný popis provádění každé jógové pozice (ásany)
 • praktický výklad účinků ásan na fyzické, emoční, mentální a duchovní úrovni
 • život jogína v praxi: očistné metody, životospráva, morální principy
 • zasvěcení do vysoce efektivního typu meditace (lajajóga)
 • techniky umožňující trvalou pozitivní transformaci ve všech oblastech života
 • osobní přístup a vedení lektory s min. 10letou zkušeností

Lekce probíhá každou středu 17:00-19:00

Rádi se potkáváme osobně, ale kvůli aktuální situaci učíme kurzy online přes platformu Zoom. Doporučujeme si ji nainstalovat do počítače či mobilu, pokud byste si s něčím nevěděli rady, pomůže vám tento návod. Na lekci máme vždy zapnutou kameru a uvádíme celé své jméno, abychom společně trávili čas co nejosobněji.

Gram praxe vydá za tuny teorie. Připojte se k nám na nejbližší lekci.

Co vás čeká?

 • objevná pouť systémem čaker, na které se seznámíte s různými úrovněmi vědomí a aspekty vaší osobnosti
 • techniky pro zlepšení soustředění, které jsou klíčem k dokonale jasné a zaměřené mysli a bránou k nadmentálním stavům vědomí
 • praxe biologické transmutace a sublimace, která vám umožní využívat naplno veškerou energii vaší bytosti a pozvedat její kvalitu
 • metody hluboké relaxace, kontroly dechu i kultivace sexuální energie
 • vysvětlení univerzálních zákonů a principů, na kterých jóga stojí, jako jsou zákon rezonance, korespondence, polarity a další

… vše pro to, abyste mohli rozkvétat v jedinečnou a naplněnou bytost, kterou ve své podstatě jste.

Víceleté studium

Jóga je komplexní věda a proto k ní přistupujeme systematicky. Ásany i další jogínské techniky se učíme postupně a věnuje vždy 20-30 minut teorii.

Společná cesta

Lekce vysíláme vždy živě. Každý lektor je plně k dispozici pro dotazy a sdílení svých zkušeností. V rámci školy se scházíme (online) i na řadě aktivit mimo kurzy.

Blahodárná transformace

Protažení těla a zklidnění mysli jen jenom začátek! Kdo se do jógy zamiluje, může s její pomocí dokázat mnoho pozitivních změn v krátkém čase.

Ukázka lekce

Chcete do lekce nahlédnout hned teď? Pojďte si zacvičit s krátkou video ukázkou. Ale je to jen malá ochutnávka! Na samotném kurzu vás bude čekat i teorie a hlubší účinky ásan.

Ceník

Pracující

1050 Kč

1 měsíc

Student / na mateřské / nezaměstnaný / senior

850 Kč

1 měsíc

Lektoři

Aure

19. ročník jógy

Čím je podle Tebe jóga přínosná pro dnešní společnost?

„Jóga je úžasná v tom, že nám dává možnost proměnit od základu náš život, tak jak si přejeme a nepotřebujeme k tomu nic víc, než to, co máme vždy u sebe. Je dostupná komukoliv a kdykoliv. S pomocí našeho těla, mysli a srdce – duše, si můžeme splnit i ta nejtajnější přání. Ať už jsme úplní začátečníci a chceme harmonizovat naše fyzické tělo, nebo jsme již pokročilí a přejeme si rozvinout naše mentální či duševní schopnosti, anebo hledáme duchovní cestu, která by nám pomohla odkrýt hlubší smysl života, jóga nám vždy nabízí ideální cestu a nástroje. Záleží jen na tom jak moc si to přejeme a kolik jsme tomu ochotni obětovat. Možnosti jsou neomezené, pokud jsme vytrvalí.“

Benitanela

9. ročník jógy

Co Ti na učení jógy dělá největší radost?

„Největší radost mám z toho, že vím, že to má smysl. Že studentům předávám něco hodnotného a zároveň důležitého. Lidé se díky praxi jógy transformují a to je něco, co se počítá. Stávají se z nich uvědomělejší a harmoničtější bytosti. Zlepšuje se kvalita jejich současného života, ale také si odnesou do dalšího života všechno to, čeho dosáhli nyní. Duchovní transformace je trvalá věc. Musí se pro ni každý rozhodnout sám, to je pravda. Ale pokud je tu někdo, kdo se touží z hloubi srdce povznést a stát se lepším člověkem, jsem tam pro něj a napomáhám tomu. To mi dělá opravdu radost.“

O nás

Jsme duchovní komunitou, která přibližuje původní, autentickou formu jógy.

Rozšiřujeme naše vědomí, ukotvujeme se v srdci, léčíme naše omezení, posilujeme naše talenty, pročišťujeme se, vytřibujeme naše tužby, objevujeme hloubku naší duše a s neustálou fascinací obdivujeme celý svět jako dokonalou hru…

… vyvíjíme se, rosteme, ale především se učíme milovat život a jeho nejvyšší realitu.

Často kladené otázky

Jak dlouho před lekcí bych neměl(a) jíst?

Větší jídlo je vhodné jíst nejpozději 2 hodiny před kurzem, pokud by vás ale přece dohnal hlad, můžete si půl hodiny před cvičením dát něco malého, např. kousek ovoce.

Je kurz vhodný pro začátečníky?

Ano, abyste mohli začít chodit do našeho kurzu, nepotřebujete žádné předběžné znalosti ani zkušenosti. Do cvičení se můžete zapojit v plném rozsahu, vždy ale s ohledem na váš zdravotní stav (některé ásany mají kontraindikace).

Mám zdravotní problém, můžu i přesto na jógu chodit?

Samozřejmě můžete, ale je nezbytné poradit se nejdříve s vaším lékařem. Pokud jsou pro vás některé tělesné pozice výslovně nevhodné, je třeba o nich vědět a vůbec je neprovádět. V takovém případě je dobré informovat o omezení vašeho lektora.

Máte jiný dotaz?

Napište nám na aure@jogin.cz nebo nám zavolejte na +420 728 484 476.

Duchovní škola Rezonance

Jsme nezávislým, nevýdělečným a nepolitickým spolkem, který není součástí žádné náboženské či politické skupiny. Veškeré naše aktivity jsou zcela založeny na dobrovolné práci studentů a lektorů na základě principů karmajógy.

www.jogin.cz